KLUBBEN / VÅRE MEDLEMMER

Denne sia er under utvikling.....

1. Tore Rogne - Avgått President - "rogne.tore@gmail.com" - tlf: 93205183 & 56308088.                   

2. Arild Ulvestad - Sekretær - " arild-ul@online.no" - tlf: 97699506 & 56308603.                                       

3. Berit Høgheim - Kasserar - "berit@lysoen.no" & "berit.hogheim@kodebergen.no" - tlf : 91353218.

4. Øyvind Tøsdal  "oyvind@byggconcept.no" - tlf: 98234450 & 56300012.                                                      

5. Anders Lekven - Presiden - "Lekven.a@gmail.com" - tlf: 48407011.                                                                

6. Øystein Moberg - Styremedlem - "oystein.moberg@bkkfiber.no" - tlf: 91127298 & 56301707           .

7. Jan Gaasand                                         - "jangaa@online.no" - tlf: 48277032 & 56307061.            

8. Anders Hassel Stubb - Styremedlem - "anders.stub@bkkfiber.no" - tlf: 56301243.                                               

9. Nils Georg Brekke - "ngbrekke@gmail.com" - tlf: 95087295 & 56300052.


  

10. Arne Mæland - "arnemae@online.no" - tlf: 90792575 & 56305672.      


11. Odd Berge - "bergeodd@gmail.com" - tlf: 99544232 & 56300966.                      

12. Per Fimreite - "pfimreit@online.no" - tlf: 97777610 & 56300075.                        

13. Tove Tvedt Skarstein - "tovetvedtskarstein@gmail.com" - tlf: 90837644 & 56302067.           


14. Jørg Utne Sørensen - styremedlem "joerg.s@online.no" - tlf: 93230427 & 56301326.                 

15. Steinar Bøe - styremedlem - "prikken.boe@hotmail.com" - tlf: 90133816 & 56300609.                 

 

16. Willy Jan Lønne - "willy.jan.lnne@bkkfiber.no" - tlf: 46816800 & 56309544.                                     


17. Olav Djuve - "odjuve@broadpark.no" - tlf: 98234401 & 56300336.


18. Jonny Pedersen - "jomartoni@gmail.com" - tlf: 56576134.


19. Torleif Gundesø - "torleif.gundeso@outlook.com" - tlf: 98128863 & 56300678.   

20. Jarle Boge - "nelly.boge@gmail.com" - tlf: 56300742 & 41505988.                          

21. Jostein Bø - "byggm.jbo@os.online.no" - tlf: 56300482.                                             

22. Anders Hjelle - "firmapost@alfhjelle.no" - tlf: 56301863.                                           

23. Ragnar F Selstad - "rfs@mecmar.no" - tlf: 91617272 & 56305699.                            

24. Knut Jarle Aspenes - "knut-jarle@alutec.no" - tlf: 56301938 & 48898940.



25. Magnar Halhjem - "mvhalhjem@hotmail.com" - tlf: 40332160 & 56305174.             

26. Hans Anton Kleiven - "solkyst2013@gmail.com" - tlf: 99580128 - 56300545.           

27. Bernhard Hjelle - "abhjelle@gmail.com" - tlf: 97639278 - 56305943.                           

28. Olav Søfteland - "olsoeft@online.no" - tlf: 95142840.                                                        

29. Tore Rykkel - "tore.rykkel@bkk.no" & "tore@nit-as.no" - tlf: 98227622 & 56302030.

30. Jostein Søfteland - "jostein.softeland@bkk.no" - tlf: 97190570.                                       

31. Kjersti Rogne - "kjersti@frurogne.no" - tlf: 90632119 & 56576412.                                 

32. Kjell Harald Lunde - "kjell-harald.lunde@bkk.no" - tlf: 95923521 - 56305596.          

33. Bård Lyssand - Innkomande President - "bard@lyssand.no" - tlf: 98293040.             

34. Harald Mo - "....." - tlf: 90758382 & 56300413.                                                                  



35. Mons Christian Hauge - "monshaug@start.no" - tlf: 56301292.


36. Tor Inge Døsen.    Tlf 95784490.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           


37. Mark Ringeling (frå 24. april 2017).             Tlf: 40288849.                                           

38. Hildegunn Børresen Omdahl (frå 24. april 2017).                                                          


39. Torolf Rein (frå oktober 2017).     Tlf: 47373846.         




Sosiale medier

Meeting info

Venue: Solstrand Hotel & Bad
Address: Solstrandvegen 200
Postal Code: 5200
City: Os
Country: NO
Day: Mandag
Time: 20:00:00
Language: no

Adventsavslutning i Mariakirken.
Dec 18, 2017, 8:00 PM

Denne kvelden prøver vi på samkjøring til Bergen ...

Styremøte
Jan 9, 2018, 7:00 PM

Agenda og møtestad kjem. Ansvarlig: President A ...

Read more



rotary lenker

Nyheter fra
rotary INTERNATIONAL:

Loading RSS...

NORFO - Rotary RSS

Loading RSS...

District - Rotary RSS

Loading RSS...